Tetovací samolepky


Jako hlavní světový výrobce vodních tetování vám nabízíme možnosti, které jinde nenajdete. U nás si můžete vybrat tetovací samolepky přesně podle svých představ, vyjdeme vám ve všem maximálně vstříct!

  Tetovací samolepky - výrobní procesy

Naše patentované výrobní procesy jsou důvod, proč jsme schopní vyrábět nejkvalitnější tetovací samolepky na světových trzích. Všechny naše tetovací samolepky jsou 100% bezpečné, zdravotně nezávadné, netoxické a hypoalergenní. Používáme jen barviva schválená FDA a certifikované tiskařské stroje, abychom si byli jistí, že naše tetovací samolepky dodržují i ty nejpřísnější požadavky.

Naše dodací lhůty jsou extrémně nízké, protože tetovací samolepky navrhujeme, vyrábíme, skladujeme i dodáváme z jednoho místa. Díky tomu ušetříme čas za přepravu tetovácích samolepek mezi jednotlivými kroky. Naším cílem je předčít očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků a dodávat kvalitní tetovací samolepky za výhodné ceny.

Tetovací samolepky

Tetovací samolepky - výroba

Tetovací samolepky velkoobchod

Tetovací samolepky - technologie

Tetovací samolepky na míru

Tetovací samolepky na míru

Tetovací samolepky ve velkém

Tetovací samolepky - velkoobchod


  Tetovací samolepky - výrobní procesy

   Příprava šablony pro tetovací samolepky

Návrh tetovací samolepky, který se bude tisknout, se vyřeže do gelové nebo lakové vrstvy šablony. Vybraná místa se tak při tisku tetovacích samolepek budou barvit, zatímco zbytek šablony bude bránit, aby se barva dostala tam, kam nemá. Šablona je připevněna k sítu s pomocí speciálního činidla a potom, co vše řádně vyschne, se může odstranit popůrný film a na sítě zůstane jen gelová nebo laková vrstva. Teď už můžeme začít s tiskem tetovacích samolepek.

   Tetovací samolepky - tisk

Síto, na které se připevňuje šablona, je většinou vyrobené z jemných tkanin jako třeba hedvábí, nylon nebo Dakron, nebo z nerezavějící oceli. Samotný tisk tetovacích samolepek pak probíhá tak, že se barva protlačuje sítem a projde jen tam, kde je vyřezaný otvor. Při tomto způsobu tisku tetovacích samolepek může být vždy v jednom kroku tisknuta jen jedna varva. Postupuje se od nejjemnějších detailů k podkladovým barvám, protože na rozdíl od normálních tisků se při výrobě tetovacích samolepek musí uvažovat ještě jedno převrácení obrazu při použití tetování.

   Tetovací samolepky - dokončení výroby

Pokud si to zákazník přeje, mohou být tetovací samolepky ještě překryty další vrstvou fixujícího materiálu, který zajistí, že se obrázek nepoškodí. Po tomto posledním kroku se archy s natištěnými tetovacími samolepkami nařežou nebo sbalí a připraví na odeslání. Balící materiály a způsoby balení jsou vybrané tak, aby se co nejvíc minimalizoval kontakt mezi čerstvě natištěnými tetovacími samolepkami a vlhkostí z okolí. Díky tomu se tetovací samolepky nepoškodí a dorazí bezpečně až k našemu zákazníkovi.